5. Apartmán - byt (NA PRODEJ)

1+kk (19 m2)


CENA vč. DPH - připravujeme - termín předání 4. kvartál 2024 až 1. kvartál 2025

CENA ZAHRNUJE: cenu zařízeného bytu, podíl na společném pozemku (zahrada 3800 m2), stání na soukromém parkovišti, společné prostory (venkovní krytý krb, kolárna, lyžárna, sušárna hub, společná garáž).


Byt 1+kk pro 2 osoby (19 m2)

Byt se nachází v patře bytového domu (bez výtahu). Byt má výhled na skiareál (na západ) a výhled na hory (na jih). Byt je kompletně zařízený. Součástí ceny je společná zahrada (dětské hřiště), nebytové společné prostory (lyžárna, kolárna, úschovna náčinní, krytý gril (venkovní sezení) a parkoviště (venkovní stání pro vozidlo).

Pokoj 1 (obývák s kuchyní)

  • Kuchyňka (indukční varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, kuchyňské nádobí a náčiní)
  • Jídelní stůl (pro 2 osoby - včetně příborů, talířů a skleniček)
  • Koupelna se sprchovým koutem a WC (součástí koupelny je fén)
  • LCD TV, SAT, Wi-Fi
  • Dvoulůžková postel (zdravotní a antibakteriální matrace Magniflex)

Koupelna a WC

  • Sprchový kout a WC - bude dodělána prosklená stěna (dle hygienických a stavebních norem pro požadavek na byt) oddělující WC a obytnou místnost

Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk)
Byt číslo 5. (1+kk) 

REZIDENCE HORSKÁ ZAHRADA- se nachází se v kouzelném údolí 15 km severně od Karlových Varů (13 km od Německa) pod vrcholem hory Plešivec neboli Plessberg (1028 m n. m.). Zde také nejdete moderní SKIAREÁL PLEŠIVEC a TRAIL PARK PLEŠIVEC. Apartmány HORSKÁ ZAHRADA jsou hned u hlavní nástupní stanice (lanovky na vrchol a rozhlednu Plešivec). V zimě je to zde výborné pro lyžaře, v létě pro kola a pro turistiku . Součástí REZIDENCE HORSKÁ ZAHRADA je uzavřená zahrada s krytým sezením a grilem. Dále zde najdete lyžárnu, kolárnu, dětské hřiště, parkoviště a mnohé další. Zde si nepořizujete pouze byt, ale i kousek horské přírody (zahrady).

PROJEKT - vznikl v roce 2014 přestavěním 100 let staré horské chalupy (původně hájovny) na penzion a následně v roce 2024 přestavěním (rekonstrukcí) na byty (apartmány) v projektu Rezidence horská zahrada.

CO SI POŘIZUJETE - zde si nepořizujete pouze byt, ale pořizujete si kousek hor - pořizujete si horskou zahradu.