O projektu

(Krušné hory u Karlových Varů - nová oblast UNESCO)


APARTMÁNY - NA PRODEJ - APARTMÁNY - NA PRODEJ - APARTMÁNY - NA PRODEJ


REZIDENCE HORSKÁ ZAHRADA- se nachází se v kouzelném údolí 15 km severně od Karlových Varů (13 km od Německa) pod vrcholem hory Plešivec neboli Plessberg (1028 m n. m.). Zde také nejdete moderní SKIAREÁL PLEŠIVEC a TRAIL PARK PLEŠIVEC. Apartmány HORSKÁ ZAHRADA jsou hned u hlavní nástupní stanice (lanovky na vrchol a rozhlednu Plešivec). V zimě je to zde výborné pro lyžaře, v létě pro kola a pro turistiku . Součástí REZIDENCE HORSKÁ ZAHRADA je uzavřená zahrada s krytým sezením a grilem. Dále zde najdete lyžárnu, kolárnu, dětské hřiště, parkoviště a mnohé další. Zde si nepořizujete pouze byt, ale i kousek horské přírody (zahrady).

PROJEKT - vznikl v roce 2014 přestavěním 100 let staré horské chalupy (původně hájovny) na penzion (projekt se snažil zachovat historii a horský ráz). V roce 2024 přichází další fáze, a to přestavěním objektu na byty (apartmány) v projektu Rezidence horská zahrada. 

CO SI POŘIZUJETE - zde si nepořizujete pouze byt, ale pořizujete si kousek hor - pořizujete si horskou zahradu (na slunečním jižním svahu) pro klid a relax (součástí je i podíl na pozemku v uzavřeném areálu o velikosti 3800 m2).APARTMÁNY - NA PRODEJ - APARTMÁNY - NA PRODEJ - APARTMÁNY - NA PRODEJ